(371) 29509097
0 prece(s)
 
Valūta
English  Русский  Латышский  Эстонский  Литовский  Польский 

Jaunumi

PULS.LV Professional statistical system Top.LV

Сравните пылесос с водным фильтром и сепаратором и другие пылесосы!!!

KRAUSEN - Tīrība un Veselība Jūsu mājā!

Jūsu mājas tīrīšanai kompānija KRAUSEN piedāvā plašu ekoloģisko putekļu sūcēju izvēles klāstu ar gaisa-ūdens molekulāro separatoru, kas ir spējīgs tīrīšanas laikā attīrīt gaisu telpā pat no pašiem sīkākajiem putekļiem ar efektivitāti vairāk kā 99,9%.

KRAUSEN putekļu sūcēji strādā bez tradicionāliem putekļu savākšanas maisiņiem vai maiņas filtriem, pietiek ieliet dažus ūdens litrus speciālā putekļu sūcēja konteinerā, bet molekulārais separators, rotējot virs ūdens virsmas ar ātrumu līdz 28000 apgriezieniem minūtē, izveido tornado no ūdens mikrodaļiņām, kas darbojas kā ideāls filtrs gaisa tīrīšanai no putekļiem, alergēnu un pat smakām!

Tīrīšanas laikā KRAUSEN putekļu sūcējs aiztur visus putekļu daļiņas speciālā ūdens konteinerī, tādējādi laižot telpā tikai mitrinātu svaigu gaisu. Tīrīšanas laikā KRAUSEN putekļu sūcēji nodrošina pastāvīgu 100% iesūkšanas jaudu un ļauj veikt gaisa aromatizēšanu un mitrināšanu, kā arī šķidruma savākšanu. KRAUSEN putekļu sūcēju piedāvājuma klāstā ir seši uzgaļi ikdienišķai "sausai" tīrīšanai un trīs uzgaļi grīdu, paklāju un vertikālu gludu virsmu mitrai tīrīšanai. Mīksto mēbeļu, paklāju, matraču un spilvenu sausai tīrīšanai tiek izmantotas super-efektīvas KRAUSEN elektrobirstes ar motoru. Tādas elektrobirstes ļauj attīrīt mīkstas virsmas no putekļiem līdz 10 cm dziļumā.

Putekļu sūcēji ar molekulāru separātoru KRAUSEN (7)
Putekļu sūcēji KRAUSEN ar molekulāru separātoru un ar mazgāšanas funkciju (4)
Aksesuāri putekļu sūcējam (19)

    < izvēlēties grupu >